ER DENİZCİLİK

Er Denizcilik Sanayi Nak. Ve Tic. A.Ş. Türkiye'nin önde gelen denizcilik şirketlerinden biridir. Ülke ekonomisinin kalbi olan İstanbul'da mukim şirketimizin ana aktiviteleri ticari ve teknik gemi işletmesi ve gemi kiralamadır. 1990 senesinden beri denizcilik piyasasında aktif olan Er Denizcilik Sanayi Nak. Ve Tic. A.Ş. güvenli, çevreye duyarlı ve profesyonel uygulamaları ve koymuş olduğu yüksek standartlar sayesinde sektörünün uluslararası topluluğu içerisinde isminin bilinirliğini üst seviyelere çıkartmıştır.

Müşterilerini bir kontratın karşı tarafı olmaktan ziyade daha çok bir iş ortağı olarak görmeyi şirket felsefesi olarak kabul eden şirketimiz bu sayede hizmet vermiş olduğu firmalarla uzun soluklu ve iki tarafın da yararına olan ilişkiler kurmuştur.

Denizciliğin her alanında edinmiş olduğu büyük tecrübenin üzerine inşa ettiği sağlam yönetimsel ve operasyonel bilgi birikiminin yardımıyla Er Denizcilik Sanayi Nak. Ve Tic. A.Ş. geleceğe güvenle bakmaktadır. Amacımız, sürekli ve sağlıklı bir büyüme programını takip ederek sahip olduğumuz değerleri ve süregelen geleneğimizi gelecekteki kuşaklara ulaştırabilmektir.